Повідомлення про намір зміни тарифів на послугу з постачання теплової енергії АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Дата: 14.09.2021 10:40

Фото без описуНа виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 (надалі – Порядок) Семенівська міська рада  інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВОРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» в м. Семенівка.

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної Порядком, оприлюднений на сайті АТ «ОТКЕ» (http://new.teplo.cn.ua).

Зауваження та пропозиції по суті порушеного питання від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цієї  інформації, а саме: з «14» вересня 2021 року по «21» вересня 2021 року включно за адресами:
АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», ел. адреса: info@teplo.cn.ua, office.otke@ukr.net, м. Чернігів, вул. Реміснича,  55-Б та Семенівська міська рада: м. Семенівка вул. Червона площа, буд. 6, ел. адреса: semenivkacity@ukr.net.