Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 22.09.2021 08:48

Міською радою 21 вересня 2021 року, з метою продажі об’єкта нерухомого майна  в електронній системі, проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності.

Конкурсна комісія, яка затверджена розпорядженням  міського голови, визначила, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності власності - нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Широкий План, буд.77Е, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, визнано ФОП Волченкову Олену Станіславівну, як учасника конкурсу, що єдиний надав конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях).

Відділ комунального майна та соціального захисту