До відома пенсіонерів Міністерства оборони України

Дата: 23.09.2021 16:33

Фото без описуДо відома пенсіонерів Міністерства оборони України, які мають посвідчення  ветерана військової служби та членів їх сімей які, отримують пенсію відповідно до Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист»

Відповідно ст.6 п.5 Закону України « Про статус ветеранів військової служби,ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» ветерани військової служби та члени їх сімей мають право на санаторно - курортну путівку до санаторно-курортних закладів  Збройних Сил України, а саме:

• Санаторне відділення військово-медичного клінічного центру центрального регіону м. Вінниця.
  • Санаторій «Одеський».
  • Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща — Водиця».
  • Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький».
  • Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник».
  • Центральний військовий санаторій «Приморський».

Для отримання путівки пенсіонер Міністерства оборони України повинен звернутися до другого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з наступними документами:

– заявою;

– медичною довідкою форми № 070/о;

– паспортом;

– посвідченням, що дає право на пільги (за наявності);

– довідкою з Пенсійного фонду України про отримання пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Путівка оформлюється не пізніше ніж за 10 діб до строку заїзду до санаторно-курортного закладу.

Строк санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних закладах становить 21 (14) календарних діб.

Ветерани військової служби сплачують 25 відсотків вартості путівки, члени сім’ї 50 відсотків вартості.

У грошовому еквіваленті у середньому;

Для ветерана військової служби 21день – 3900грн.

14 днів –  2600 грн.

Для членів сім’ї ветерана військової служби 21 день – 7800 грн.

14 днів – 5200 грн.

За більш детальною інформацією звертатися до другого відділу Новгород-Сіверського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою вул. Шевченка, 3 м.Семенівка, тел 2-12-25.

Другий відділ Новгород-Сіверського

районного  територіального центру