Видано ордер на житловий будинок, надано грошову допомогу на придбання житла: відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 24.09.2021 15:08

Фото без опису23 вересня 2021 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про внесення змін до показників бюджету Семенівської міської територіальної громади та перерозподілено видатки бюджету.

Відповідно до програми «Якісна медицина» Семенівської міської ради на 2021-2023 роки, з метою забезпечення житлом лікарів рішенням виконавчого комітету видано ордер сім’ї лікарів Нестеренко на житловий будинок, що розташований по вул. Б.Хмельницького, м. Семенівка, який має статус «Службовий».

На ряду з цим, членами виконкому було підтримано рішення про надання грошової матеріальної допомоги громадянці Маринич Н.М. у сумі 17000 грн на придбання житлового будинку та земельної ділянки, так як її житло постраждало внаслідок пожежі не з її вини.

Затверджено конкурсну комісію для проведення конкурсів на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

Прийнято рішення про влаштування на постійне проживання та обслуговування до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання мешканку с. Машеве, 1936 року народження.

Усі питання порядку денного були підтримані одноголосно.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради