Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Збільшено доходну частину бюджету, соціальний захист дітей, – сьогодні на виконкомі

Дата: 28.09.2021 16:50

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету внесено зміни до показників бюджету громади, а саме: збільшено доходну частину бюджету за рахунок отриманої субвенції з державного бюджету на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», за рахунок якої буде реалізовано проєкт із реконструкції даху Семенівської гімназії №2.

З метою підвищення рівня соціального захисту сімей, члени яких мають статус учасника бойових дій, прийнято рішення про компенсацію вартості харчування в закладах шкільної освіти дітей з таких сімей на суму 3490 грн.

Також були підтримані рішення стосовно втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та зняття опіки над нею у зв’язку з поверненням дитини матері.

На ряду з цим, рішенням виконавчого комітету присвоєно поштові адреси об’єктам нерухомого майна – житловому будинку в с. Янжулівка та магазину в с. Жадове.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради