Відбулося засідання місцевої комісії щодо субвенції з держаного бюджету місцевим бюджетам

Дата: 29.09.2021 16:06

Відбулося засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби надання субвенції з держаного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Сформовано та затверджено загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов. Визначено орієнтовну потребу в коштах, необхідних для придбання житла або виплати грошової компенсації, враховуючи вимоги показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (розраховані станом на 01.07.2021 року).