Повідомлення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, нежитлового будинку, вул. Самойловича, буд. 46, м. Семенівка

Дата: 30.09.2021 14:24

Фото без описуВ зв’язку з реєстрацією в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно заяви власника про відмову від права власності, відділ комунального майна Семенівської міської ради повідомляє про  взяття на облік безхазяйного нерухомого майна,  а саме:

- нежитлового будинку,  розташованого за адресою: вул. Самойловича, буд. 46, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область Нежитловий будинок взятий на облік в Реєстрі речових прав 20.09.2021 р. 09:38:50  (індексний номер витягу -275562936).

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік та  з дня розміщення оголошення на сайті Семенівської міської ради звернутися до відділу комунального майна  та соціального захисту міської ради з  підтверджуючими правовими документами для  зняття будинку з обліку як безхазяйного.

Відділ комунального майна та соціального

захисту міської ради