Бібліотекарів громади привітали з професійним святом
Сьогодні, 30 вересня, з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек Семенівський міський голова Сергій Деденко, начальник відділу культури та туризму Семенівської міської ради Наталія Підгорна привітали бібліотекарів громади з професійним святом.
Почесними грамотами Семенівської міської ради нагороджені:
Белохон Валентина Миколаївна, бібліограф КЗ «Семенівська публічна бібліотека за організацію ведення довідково-бібліографічного апарату КЗ «Семенівська публічна бібліотека», збереження і збагачення інформації про рідний край та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек;
Чечило Тетяна Іванівна, бібліотекар І категорії відділу комплектування та обробки літератури КЗ «Семенівська публічна бібліотека» за відданість обраній справі, сумлінну та відповідальну працю, компетентність, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Горбач Ольга Василівна, бібліотекаря Хотіївської бібліотеки - філії КЗ «Семенівська публічна бібліотека», за ініціативність, активне позиціювання бібліотеки в громаді, впровадження соціальних інновацій у сільській бібліотеці та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Почесними грамотами відділу культури і туризму Семенівської міської ради нагородженні:
Старосік Світлана Олександрівна, бібліотекар Іванівської бібліотеки - філії КЗ «Семенівська публічна бібліотека», за особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну громадську позицію, творчий підхід до праці та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек;
Колектив Семенівської бібліотеки для дітей;
Ахременко Валентина Миколаївна, технічний працівник КЗ «Семенівська публічна бібліотека, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Музичні вітання подарували бібліотекарям Олена Зволь та Світлана Старосік.
За інформацією Семенівської публічної бібліотеки