Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.10.2021 11:44

6 жовтня о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про затвердження рішення місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

2.Про порушення клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканці міста Семенівка Єрмолаєвій А.М. на придбання житла

3. Інші питання.