На черговій сесії міської ради вирішено ряд питань

Дата: 07.10.2021 16:16

Фото без описуСьогодні відбулась чергова дванадцята сесія міської ради восьмого скликання.

З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.

Одним із перших рішень депутати внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2020 року №29 «Про бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2021 рік», згідно яких збільшено видаткову частину загального фонду бюджету за рахунок перевиконання доходної частини.

Наступним питанням депутати затвердили текст Звернення депутатів Семенівської міської ради до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення й постачання гарячої води. Рішення прийнято одноголосно.

Також до порядку денного було включене питання про внесення змін до Програми дитячого харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, що стосуються харчування дітей пільгових категорій.

У ході сесії прийнято ряд рішень із земельних питань, питань комунальної власності Семенівської міської ради; утворено спостережну комісію з метою організації громадського контролю та дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання та затверджено положення про неї.

Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 20 питань.