Дозвіл на розміщення базової станції мобільного зв’язку, заходи до Дня захисників і захисниць України та ряд інших питань розглянуто сьогодні членами виконавчого комітету міської ради

Дата: 12.10.2021 15:11

Фото без опису12 жовтня на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийняті рішення щодо влаштування на постійне проживання мешканця с. Лосівка до Територіального центру соціального обслуговування; щодо соціального захисту дитини-сироти, а також захисту майнових прав дітей.

Для забезпечення належної підготовки та проведення заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України виконавчим комітетом затверджено план заходів та кошторис витрат, пов’язаних із їх проведенням.

З метою розвитку телекомунікаційних мереж, розглянувши звернення та надані документи ТОВ «лайфселл» про надання згоди на встановлення телекомунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл» на об’єктах нерухомого майна комунальної власності Семенівської міської ради виконавчий комітет вирішив надати згоду надати згоду на розміщення такого обладнання на даху будівлі будинку побуту в с. Погорільці. Це дасть змогу підсилити мобільний зв’язок та інтернет у селах Погорільці, Лосівка, Стара Гутка, Тополівка, Орликівка.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради