Конкурс на заміщення вакантної посади директора - Чорнорізького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Дата: 13.10.2021 09:45

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, відповідно до наказу від 13 жовтня 2021 року № 152 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти - Чорнорізького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області

Місцезнаходження закладу: 15472, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, село Чорний Ріг, вулиця Голуба

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ” (зі змінами), інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги: керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста/магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кінцевий строк та місце їх подання:

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-- заява про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-- копія паспорта громадянина України;

-- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

-- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього психіатричного огляду;

-- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

-- інші документи, що підтверджують професійні та/або моральні якості особи ( за бажанням).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи, зазначені вище, подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Строк подання документів становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: вул. Червона Площа,6, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, 15400.

Кінцевий термін подання документів: 17:00 година 01 листопада 2021 року.

Етапи проведення, тривалість, дата та місце початку конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно у період з 13  жовтня 2021 року по 13 грудня 2021 року та передбачає:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірку поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Проведення конкурсного відбору здійснюється шляхом складання кваліфікаційного іспиту для перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти зокрема Законів України "Про освіту", «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньо освіти та письмове вирішення ситуаційного завдання;

На другому етапі конкурсу здійснюється публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку даного закладу загально середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Початок конкурсного відбору відбудеться 15.11.2021 року о 09:00 годині в приміщенні адміністративної будівлі Семенівської міської ради (мала зала) за адресою вул. Червона Площа,, м.Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, 15400.

У разі зміни часу та місця проведенні конкурсу кандидати будуть повідомлені додатково.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області. Контактна особа – Савицька Наталія Миколаївна, завідувач методичним кабінетом дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Черінгівської області, тел. 0465921365, електронна адреса: semrmk@ukr.net.

Перелік питань