З Днем захисників та захисниць України! Днем Українського козацтва, та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2021 08:00

Дорога Семенівська громадо!

Прийміть щирі вітання із Днем захисників та захисниць України! Днем Українського козацтва, та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Це справжнє свято мужності, самовідданості й благородства, якими володіють справжні захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаю усіх, хто має високе звання захисника та захисниці України! Шлю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам, батькам та матерям та зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Міський голова Сергій Деденко