«Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»

Дата: 18.10.2021 12:16

Семенівська міська рада повідомляє, що у 2021 році кошти, передбачені Мінагрополітики за бюджетною програмою 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», будуть спрямовані на виплату бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка.

Дана державна підтримка (субсидія) надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам – підприємцям (далі – отримувачі):

• стосовно яких не порушено справ про банкрутство та/або яких не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;
  • які не мають на 1 число місяця (тобто на 1 листопада 2021 року), в якому приймається рішення про включення до зведеної відомості отримувачів субсидії, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС.

Для отримання субсидії необхідно до 15 листопада подати до обласних комісій у паперовому вигляді такі документи:

• заявку на отримання субсидії;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “фінансова підтримка розвитку фермерських господарств” на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;
  • письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
  • акт про висів насіння;
  • заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);
  • акт про збір врожаю.

Вище зазначені документи у паперовому вигляді подавати до обласної комісії за адресою: м. Чернігів, проспект Миру 14, кабінет 412.

З метою належного оформлення пакету документів для отримання субсидії переконливе прохання до аграріїв подавати їх завчасно!!!

Форма заявки з додатком, акту про висів насіння та акту про збір врожаю, що затверджені наказом Мінагрополітики від 03.09.2021 № 172 розміщені на офіційному веб-сайті Департаменту в розділі «Державна підтримка» – «Субсидія на 1 га гречки».

Для отримання відповідей на запитання звертайтесь до відділу розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради.

Тел.(04659)2-12-04

Відділ розвитку економіки та інвестицій.