Встановлено тарифи на послугу з постачання теплової енергії

Дата: 22.10.2021 08:52

Фото без опису21 жовтня 2021 року на засіданні виконавчого комітету на підставі розрахунків, наданих акціонерним товариством «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», встановлено тарифи на послугу з постачання теплової енергії:

- для потреб населення – 2 880,06 грн/Гкал (з ПДВ) (попередній – 2125,18 грн/Гкал);

- для потреб бюджетних установ – 4 313,34 грн/Гкал (з ПДВ) (попередній – 1946,77 грн/Гкал);

- для потреб інших споживачів – 4 792,34 грн/Гкал (з ПДВ) (попередній – 1 930,16 грн/Гкал).

Ці тарифи застосовуватимуться з 01.10.2021 р. по 30.09.2022 р.

На ряду з цим скориговані тарифи на надання послуг із поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Семенівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету підтримано ряд рішень стосовно управління об’єктами комунальної власності, благоустрою та соціального захисту населення.

Загалом усі проекти рішень були одноголосно підтримані членами виконавчого комітету.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради