Виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Дата: 22.10.2021 10:39

Фото без описуВідповідно до рішення сесії міської ради № 277 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна та соціального захисту Семенівської міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:

- комплекс гідротехнічних споруд, розташований за адресою:
вул. Озерна, буд. 15, с. Хотіївка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область;

- комплекс гідротехнічних споруд, розташований за адресою:
вул. Гагаріна, буд. 17 А, с. Янжулівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область;

- артезіанська свердловина з водонапірною вежею, розташована за адресою: вул. Широкий План, буд. 77 О, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область.

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік та з дня розміщення оголошення на сайті Семенівської міської ради звернутися до відділу комунального майна  та соціального захисту міської ради з підтверджуючими правовими документами для зняття об’єкту з обліку як безхазяйного.

Відділ комунального майна та

соціального захисту міської ради