Щодо придбання житла для внутрішньо переміщених осіб та членам їх сімей

Дата: 25.10.2021 10:01

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2017 року №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» (зі змінами), Семенівська міська рада вивчає пропозиції щодо придбання на вторинному ринку житла для внутрішньо переміщених осіб та членам їх сімей – мешканцям Семенівської міської ради.

Потенційним продавцям для отримання інформації звертатися до відділу комунального майна та соціального захисту Семенівської міської ради, або за телефоном (04659) 2-17-38. Документи приймаються до 10 листопада 2021 року.