Запрошуємо до участі у вебінарі

Дата: 28.10.2021 10:46

Фото без опису

Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради запрошуємо до участі у вебінарі на тему «Підтримка місцевих товаровиробників», який організовує Департамент економічного розвитку Чернігівської ОДА, що відбудеться у рамках реалізації заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна», затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2021 № 5-2/VIIІ (із змінами), та обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням двадцять п’ятої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 28.10.2020 № 41-25/VII.

Учасникам вебінару необхідно 29 жовтня 2021 року перейти за посиланням:

Ідентифікатор конференції Zoom: 811 5502 7590

Код доступа: 785734

Підключення: о 08.30 год.

Початок вебінару: о 09.00 год.

У разі виникнення технічних питань звертатись: Артем, співробітник Агенції регіонального розвитку Чернігівської області,
тел.: 050-280-28-65.

П Р О Г Р А М А

вебінару для представників територіальних громад, районних державних адміністрацій області та підприємств
на
тему «Підтримка місцевих товаровиробників»

29 жовтня 2021 року о 09.00 год.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7.

Організатор заходу: Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Учасники заходу: представники територіальних громад,  райдержадміністрацій області, підприємств, Юлія ДАРНИЦЬКА – директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, Марія ФІНЮК – в.о. генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Тетяна СИЧИНСЬКАначальник відділу контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

08.30-09.00

Тестове підключення.

09.00-09.05

Відкриття вебінару.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації – начальник управління бізнес-клімату, споживчого ринку та ціноутворення.

09.05-09.15

Про розвиток підприємництва в громадах та у сільській місцевості.

Юлія ДАРНИЦЬКА – директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області.

09.15-09.25

Про фінансово-кредитну підтримку малого і середнього бізнесу.

Марія ФІНЮК – в.о. генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

09.25-09.35

Про інформаційно-консультаційну та фінансову підтримку місцевих товаровиробників на регіональному рівні.

Жанна ЗАЄЦЬ – начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення управління бізнес-клімату, споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

09.35-09.45

Про заходи контролю у сфері ціноутворення тарифів на комунальні послуги.

Тетяна СИЧИНСЬКА – начальник відділу контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

09.45-09.55

Питання, відповіді.

09.55-10.00

Закриття вебінару. Заключне слово.