Запрошуємо всіх представників малого і середнього підприємства

Дата: 05.11.2021 12:18

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій запрошує всіх представників малого і середнього підприємства, взяти  участь в онлайн-вебінарі на тему: «Актуальні питання напередодні закриття фінансового року»,   який відбудеться 12 листопада п.р. о 10.00-11.30 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Програма заходу:

Час виступу

Спікер

Відкриття заходу

Марія Фінюк –  в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

Переваги використання єдиного рахунку та електронних сервісів ДПС

Костянтин Синьогуб – заступник начальника ГУ ДПС у Чернігівській області

Шляхи збільшення надходжень з плати за землю у межах територіальної громади

Людмила Гординська – начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області

10.35 -10.50

РРО: що потрібно знати

Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Чернігівській області