ТРЕНІНГ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР АГРАРНИМИ ТА ХАРЧОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Дата: 15.11.2021 12:47

Фото без описуДо уваги керівників агропродовольчого сектору!

Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради запрошує всіх бажаючих прийняти участь в онлайн–тренінгу на тему «Впровадження НАССР аграрними та харчовими підприємствами, як стратегування підвищення їх конкурентоздатності», на майданчику Торгово – промислової палати України у співпраці з ВНЗ «Університет економіки та права «Крок», який відбудеться 16 листопада з 14:00 до 17:00.

Учасники тренінгу отримають розуміння і навички впровадження НАССР на всіх його етапах у контексті підвищення конкурентоздатності підприємства, а також отримають відповіді на питання:

• роль НАСCР у харчовому законодавстві України,
  • базові знання з НАССР,
  • що необхідно знати перед впровадженням НАССР, програми-передумови,
  • розуміння та застосування принципів НАССР,
  • як уникнути типових помилок.

Тренери заходу мають безпосередній практичний досвід впровадження НАССР в організаціях та на підприємствах.

Бажаючі прийняти участь сплачують реєстраційний внесок (реквізити в реєстраційній формі) та реєструються до 15 листопада 2021 р., за посиланням https://forms.gle/F9Fcy8AUjfRUKr3V7

Інформація про захід на сайті ТПП України за посиланням: https://ucci.org.ua/.../trening-vprovadzhennia-nassr...

Учасники тренінгу отримають сертифікат про підвищення кваліфікації за вказаною тематикою Університету «КРОК».

Для учасників тренінгу передбачений бонус від співорганізатора заходу, Університету «КРОК»: учасники тренінгу, які матимуть намір навчатися за освітньою програмою «Управління проєктами в агробізнесі» Університету «КРОК», прийом документів на яку триває до 25.11.2021 (за умови наявності диплома спеціаліста або магістра), гарантовано отримають знижку 10%. Знижка поширюються на оплату за навчання протягом 2021-2022 навчального року (1 та 2 семестри, загальний термін навчання 3 семестри).

За детальною інформацією звертайтесь до відділу розвитку економіки та інвестицій та/або за тел.: (04659) 2-12-04.

Відділ розвитку економіки та інвестицій.