ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Дата: 29.11.2021 10:22

Фото без описуЦього року виповнилася скорботна 88-ма річниця національної трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 рр. У пам’ять про мільйони українців, які загинули від штучного Голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом, 27 листопада 2021 року біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся меморіальний захід «Жнива скорботи».

Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу, прийшли Семенівський міський голова Сергій Деденко та працівники структурних підрозділів міської ради (у зв’язку з карантинними обмеженнями).

Присутні взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічу пам’яті» та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Заупокійну літію відправив настоятель парафії Святого Василія Великого Української Православної Церкви Київського патріархату - протоієрей отець Максим.