Виконавчий комітет попередньо схвали проекти місцевих цільових програм на 2022- 2026 роки

Дата: 01.12.2021 16:56

Фото без описуСьогодні, 1 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Сергія Деденка. У ході засідання розглянуто ряд важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Членами виконкому попередньо схвалено низку місцевих цільових програм, які покликані на: забезпечення соціального захисту мешканців громади, медичне забезпечення, надання безоплатної правової допомоги, запобігання вчинення правопорушень та дитячої безпритульності, інше. Після попереднього схвалення відповідно до регламенту всі проекти програм будуть виноситись на розгляд постійних депутатських комісій.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, - затвердження виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Семенівської міської ради. Також, було прийняте рішення про надання матеріальної допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у медичних закладах Чернігівської області.

У блоці питань галузі житлово-комунального господарства прийнято рішення про коригування тарифів на теплову енергію, зокрема зменшено вартість теплової енергії для бюджетних установ з 4313,34 грн/Гкал до 4219,12 грн/Гкал.

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Ревна» від 16.11.2021 року та надані розрахунки, члени виконавчого комітету затвердили тарифи в наступному розмірі :

- централізоване водопостачання за 1м³ - 28 грн 30 коп. з урахуванням ПДВ;

- централізоване водовідведення за 1м³ - 59 грн 81 коп. з урахуванням ПДВ.

Дані зміни наберуть чинності з 01.01.2022 року.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.