Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:00

Це свято об’єднує працівників органів місцевої влади, народних обранців і виборців, всіх причетних до забезпечення розвитку територіальних громад та її мешканців. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у житті суспільства, виконують відповідальну роботу по створенню сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку й самореалізації людини, забезпеченню прав і свобод громадян.

Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: керівників, працівників виконавчих апаратів, депутатів рад всіх рівнів та жителів всієї громади.

Бажаю усім міцного здоров’я, великого щастя, родинного затишку та благополуччя, порозуміння, єдності та миру на нашій українській землі!

Міський голова Сергій Деденко