Відбулась зустріч з представниками Департаменту агропромислового комплексу в Чернігівській області

Дата: 07.12.2021 09:17

Фото без опису3 грудня у приміщенні міської ради відбулась зустріч мешканців Семенівської громади з представниками Департаменту агропромислового комплексу в Чернігівській області.

До нас завітали директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації Олег Крапивний, дорадник ГО «Центр сприяння розвитку громад» Римма Олексенко, директор Чернігівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Віталій Плевако, представник Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області Марія Фінюк, завідувач кафедри аграрних технологій та лісового господарства Національного університету «Чернігівська політехніка» Михайло Селінний , начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ігор Пузан.

На зустріч були запрошені керівники сільськогосподарських та фермерських  господарств та всі бажаючі.

Метою засідання було обговорення ряду питань розвитку Семенівської територіальної громади, а саме підтримка розвитку діючих та новостворених сільськогосподарських і  фермерських господарств через існуючі державні програми.

В ході семінару було  роз’яснено інноваційні інструменти полегшення та прискорення доступу ММСП (мікро, малі та середні підприємства) сільськогосподарських виробників до фінансування, надано консультацію щодо фінансової підтримки фермерів через Український державний фонд підтримки фермерських господарств та розглянуто зміни в земельному законодавстві України. Також було проаналізовано один із стимулів сприяння розвитку нашої громади - навчання в агросекторі.