Щодо скрапленого газу побутовим споживачам на території Чернігівської області.

Дата: 07.12.2021 10:01

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради повідомляє, що товариство з обмеженою відповідальністю «НАДЕЖДА РІТЕЙЛ 2017» прийняло рішення про готовність реалізувати скраплений газ побутовим споживачам на території Чернігівської області.

Базуватися мобільний газовий наповнювач від ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» буде в м. Мені Корюківського району, який ваговим методом (2л газу = 1 кг газу) наповнюватиме балони споживачів. Вартість газу буде залежати від закупівельної (риночної) ціни на скраплений газ. На сьогоднішній день вона становить 36 грн за 1 кг.

Мобільний газовий наповнювач зможе доставляти скраплений газ прямо в населені пункти і розвозитиме по 2-3 точкам в селі для заправки балонів місцевого населення. При оплаті послуги представник компанії видає фіскальний чек (є зареєстрований касовий апарат). Важливо, що заправити балон можна на будь-яку суму, яку може запропонувати споживач (це може бути і 50, і 750 гривень).

Мешканцям Семенівської громади з даного питання необхідно звертатись до старост, закріплених за вашими населеними пунктами, або до представника Семенівської міської ради - провідного спеціаліста відділу розвитку економіки та інвестицій Євтушенко Ніни, (04659)2-12-04.

Відділ розвитку економіки та інвестицій.