Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 10.12.2021 13:23

Фото без описуСьогодні, 10 грудня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про схвалення проєкту Програми відшкодування втрат підприємств, зумовлених різницею між розмірами економічно обґрунтованих та застосованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії для потреб населення міста Семенівка Чернігівської області в опалювальному періоді 2021–2022 років.

Внесено зміни до складу місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На ряду з цим, прийнято рішення про порушення клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю села Тимоновичі та двом мешканцям міста Семенівка .

Розглянуто питання про взяття на квартирний облік учасника АТО/ООС із числа внутрішньо переміщених осіб.

Усі питання порядку денного були підтримані одноголосно.