Багатодітні сім’ї отримали нетелів

Дата: 15.12.2021 10:55

Фото без описуУ 2021-му році на виконання заходів Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області на 2021-2027 роки за напрямом передача нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості, з обласного бюджету виділено 90 тис. грн. для придбання двух нетелів для багатодітних сімей Семенівської громади.

Дотація спрямована на покращення добробуту багатодітних родин, які проживають у сільській місцевості, щоб їх діти були забезпечені якісними молочними продуктами.

Для участі у конкурсі були подані документи родиною Тонкошкур Я. В. із села Тимоновичі та родиною Мицук О.С. із села Костобобюрів. Обидві родини багатодітні і повність відповідають умовам програми та пройшли відбір в конкурсі.

За рахунок даної субвенції через систему «ProZorro» укладено угоду з спеціалізованим агропідприємством ТОВ «Мрія» с. Печенюги Новгород-Сіверського району на придбання нетелей з високим генетичним потенціалом. Тож дві родини нашої громади поповнили свої господарства годувальницями.