Відкриття новорічної ялинки, надання матеріальної допомоги та ряд інших питань розглянуто сьогодні членами виконавчого комітету

Дата: 15.12.2021 16:23

Фото без опису15 грудня на позачерговому засіданні виконавчого комітету затверджено план заходів щодо підготовки та проведення відкриття 19 грудня 2021 року міської Новорічної ялинки.

Прийнято рішення про перерозподіл видатків бюджету Семенівської міської територіальної громади, а також надання грошової матеріальної допомоги на лікування мешканцям громади згідно поданих заяв на суму
4473 грн.

З метою організації та проведення заходів щодо виявлення та обліку безхазяйних відходів на території Семенівської міської ради, розгляду і підготовки пропозицій щодо раціонального поводження з безхазяйними відходами рішенням виконкому утворено постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Семенівської міської ради. Також затверджено положення про комісію.

На ряду з цим членами виконкому надано дозволи на видалення зелених насаджень (аварійних дерев) на території громади.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради