Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 21.12.2021 11:30

21 грудня на позачерговому засіданні виконавчого комітету погоджено та винесено на розгляд сесії міської ради проєкт рішення п'ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання "Про бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2022 рік".

Встановлено тарифи на надання послуг із поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Семенівської міської ради:

Вивезення твердих побутових відходів:

- для всіх споживачів – 99,34 грн./м3 (з ПДВ).

Розміщення твердих побутових відходів:

- для населення – 30,77 грн/ м3 (з ПДВ);

- для бюджетних установ – 31,91 грн/ м3 (з ПДВ);

- інші споживачі – 31,91 грн/ м3 (з ПДВ).

На послуги з поводження з твердими побутовими відходами:

- для населення – 19,39 грн (з ПДВ) з одного мешканця в місяць.

Погоджено рішення щодо виплати одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань новопризначеному лікарю акушер-гінекологу КНП «Семенівська міська лікарня».

Затверджено перелік видів громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку на 2022, та перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2022 році.

На ряду з цим членами виконкому прийнято рішення щодо житлової комісії по придбанню у комунальну власність житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей – мешканцям Семенівської міської ради та комісії по проведенню обстеження матеріально-побутових умов громадян, які проживають на території Семенівської міської ради.