Бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2022 рік затверджено

Дата: 23.12.2021 16:40

Фото без описуСьогодні на засіданні п’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання депутати розглянули та затвердили бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2022 рік: по доходах - у сумі 167354700 грн, по видатках - у сумі 166854700 грн.

З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.

На розгляд сесії виносилося питання про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, згідно з якими доповнено План новими перспективними проектами, а саме ремонт доріг по вул. Сотниківка в м.Семенівка та по вул. С.Т.Голуба в с. Чорний Ріг; відновлення пішохідної доріжки по вул. Самойловича м. Семенівка; реконструкція їдальні Семенівської гімназії №2.

Наступними рішеннями було затверджено Програму відшкодування втрат підприємств, зумовлених різницею між розмірами економічно обґрунтованих та застосованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії для потреб населення міста Семенівка Чернігівської області в опалювальному періоді 2021-2022 років.

Серед основних завдань програми – сприяння вирішенню проблемних питань у сфері надання послуг із постачання теплової енергії населенню.

Шкурат Т.І. припинила повноваження депутата міської ради восьмого скликання, обраного в багатомандатному виборчому окрузі по виборчому списку від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

На ряду з цим депутатами було розглянуто ряд земельних питань та питань комунального майна.

Затверджено план роботи міської ради на 2022 рік.

Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 30 питань.