Щодо дорожнього покриття

Дата: 31.12.2021 08:35

Фото без описуСтан дорожнього покриття – болюча тема та проблема більшості громад країни. Не є винятком і наша Семенівська міська рада, яка одним із пріоритетних завдань визначила поліпшення дорожнього покриття населених пунктів громади в межах наявного фінансового ресурсу.

В поточному році розпочато поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулицях Сотниківка та Дарвіна в м. Семенівка, проводився ремонт основних шляхів пневмоструменевим методом за рахунок місцевого бюджету.

Також на багатьох вулицях міста та сіл громади проводилась підсипка щебенево-піщаною сумішшю, щебнем, іншими матеріалами. До виконання цих робіт долучились підприємства, яким небайдужі проблеми громади. Найактивнішими є ТОВ «Семенівка Агро плюс», ПСП «Степанич»,
ТОВ «Поліська картопляна компанія», СТОВ «Лан», ФГ «Антарія-Агро»,
ТОВ «Сновське», ДП «Семенівське лісове господарство», які у рамках соціальних угод придбали матеріали за власний кошт, з допомогою своєї техніки, зробили значний внесок в ремонт доріг.

Щиро дякуємо за вашу позицію, за розуміння складної ситуації з фінансуванням та проблем громади!