Новорічний конкурс "Ялинку наряджай - ТікТок знімай"

Дата: 20.12.2021 11:49

Фото без описуУже майже на носі новорічні свята і гарною сімейною традицією, яку люблять діти та дорослі є прикрашання ялинки. Тому ми пропонуємо вам, взяти участь новорічному челенджі "Ялинку наряджай та Tiktok знімай" Умови досить прості: потрібно зняти TікTок коли ви наряджаєте ялинку під будь-який варіант пісні Jingle Bells та скинути своє відео нам на номер Telegram, Viber 0683856160 або в приватні повідомлення Иван Курпас чи Олександр Похилець . Зняті відео будуть поступово виставлені у мережі Фейсбук, чиє відео набере найбільше лайків той і стане переможцем і отримає гарний подарунок. Конкурс триває до 1 січня 2022 року.