Відмова у наданні субсидії у зв’язку з реєстрацією за адресою проживання інших осіб

Дата: 06.01.2022 09:34

Фото без описуЯк вирішити ситуацію?

Однією з поширених причин звернення особи до суду в справах про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням є неможливість власника житлового приміщення вільно користуватись і розпоряджатись цією власністю.

Це створює ряд перешкод та незручностей для власників житла,а саме-надмірне нарахування плати за комунальні послуги, і відсутність можливості отримати житлову субсидію та і взагалі людина позбавляється можливості вільно володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном на власний розсуд.

Найлегший і найпростіший шлях зняття такої особи з реєстрації місця проживання –це добровільна згода.

Також передбачено судовий порядок.

Згідно п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі: судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою, тобто таку особу можна зняти з реєстрації без її згоди виключно на підставі рішення суду.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Семенівським бюро правової допомоги з 8-00 год. до 17-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, 2, тел.: (04659) 2-18-54.
Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. С.Титаренка, буд.6.А, тел.:(0244) 3-30-01.

Начальник Семенівського бюро правової допомоги Тетяна Мотора