В період січень – березень 2022 року в Чернігівський області буде проведено приписку юнаків 2005 року народження

Дата: 14.01.2022 10:09

Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в період січень – березень 2022 року в Чернігівський області буде проведено приписку юнаків 2005 року народження

ДОВІДКОВО:

1. Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичної підготовки.

2. Приписці до призовної дільниць підлягають усі допризовники, які проживають на території Чернігівської області, крім осіб, що відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

3. Усі громадяни, які викликаються для приписки до призовних дільниць, зобов’язані особисто прибути до призовних дільниць за місцем проживання (навчання) у строк, зазначений у повістці.

4.Поважними причинами, які підтверджено відповідними документами, для неприбуття громадян до призовної дільниці у строк, встановлений визнаються:

- перешкода стихійного характеру, хвороба або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк;

- смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини.

5. Протягом січня-березня 2022 року буде проведено медичний огляд громадян, які підлягають приписці.

6. Відповідно до вимог чинного законодавства, за неявку без поважних причин, юнаки притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі 850-1700 грн.

Начальник другого відділу

Новгород-Сіверського районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник  Роман ЗАХАРЧЕНКО