Щодо скрапленого газу побутовим споживачам на території Семенівської міської територіальної громади

Дата: 14.01.2022 16:19

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради повідомляє, що товариство з обмеженою відповідальністю «НАДЕЖДА РІТЕЙЛ 2017» займається реалізацією скрапленого газу побутовим споживачам на території Семенівської міської територіальної громади.

Мобільний газовий наповнювач доставляє скраплений газ до населеного пункту для заправки балонів місцевого населення. В населенному пункті організовується 2-3 локації поза житлового комплексу та проводиться заправка газом. При оплаті послуги представник компанії видає фіскальний чек (є зареєстрований касовий апарат). Важливо, що заправити балон можна на будь-яку суму, яку може запропонувати споживач (це може бути і 50, і 750 гривень). Вартість газу на сьогоднішній день становить 36 грн за 1 кг.

Всім бажаючим мешканцям м. Семенівка з даного питання необхідно звертатись до відділу розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради за телефоном (04659)2-12-04, або за адресою вул. Червона площа 6 (2поверх)

Відділ розвитку економіки та інвестицій