Для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб придбані житлові будинки

Дата: 19.01.2022 10:35

Фото без опису

На засіданні виконавчого комітету Семенівської міської ради від 25 листопада 2021 року №519 та від 01 грудня 2021 року №537 прийняті рішення Про придбання житла на вторинному ринку та надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей-мешканцям Семенівської міської ради, відповідно до цих рішень двом родинам надані житлові приміщення для тимчасового проживання, а саме:

- ПОДУСТ Любові Олександрівни житловий будинок, загальна площа кв. м, житлова- кв. м, розташований за адресою: вул. Нова, буд. 28, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область. Склад сім`ї-2 особи.

- НАПОЛОВОЇ Інги Олександрівни житловий будинок, загальна площа кв. м, житлова- кв. м, розташований за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд. 11, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область. Склад сім`ї-6 особ.

Напередодні нового року їм були вручені ключі.

Відділ комунального майна та соціального захисту