Урочистості з нагоди Дня Соборності України

Дата: 24.01.2022 14:43

Фото без описуЩорічно 22 січня українці відзначають День Соборності України. Цей день, 22 січня 1919 року, назавжди увійшов до національного календаря як велике державне свято – проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки. З цієї нагоди у Семенівському міському палаці культури напередодні відбувся тематичний  концерт під назвою «Одна єдина Соборна Україна» за участі керівництва громади.

У мистецькій частині заходу глядачам подарували свої виступи вихованці ЦДтаЮТ, викладачі да учні Дитячої музичної школи, виконавці Міського палацу культури та С. Шакало.

Учасники свята нагадали, що Україна не розділена, що немає окремої Східної та Західної України та побажали усім миру, злагоди і добробуту!