Поліцейські презентували Viber-бот “СтопНаркотик»

Дата: 25.01.2022 15:22

Фото без описуУ грудні минулого року поліцейські презентували Viber-бот “СтопНаркотик» для залучення користувачів інтернет-месенджеру у блокуванні роботи електронних адрес, що використовують зловмисники для незаконного збуту наркотиків.

За допомогою чат-боту «СтопНаркотик» користувачі Viber можуть надсилати до бази чат-боту нові електронні адреси, «рекламу» яких вони виявили на вулицях населених пунктів або побачили в інтернеті.

Також розроблений чат-бот «СтопНаркотик» для месенджера Telegram, який працює за адресою https://t.me/StopDrugsBot.