Семенівською міською радою продовжується робота по приватизації об’єктів нерухомості комунальної власності

Дата: 31.01.2022 13:41

Фото без описуНа даний час проводиться відчуження нежитлової будівлі, яка розташована в с. Орликівка по вул. Гута, буд. 9.

В електронній системі PROZORRO  були оголошені два  аукціони  з продажу даної нежитлової будівлі, які не відбувалися з причини відсутньої достатньої кількості поданих пропозицій від потенційних покупців.

Електронною системою призначено проведення третього етапу аукціону, аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни і подальшого подання цінових пропозицій, на 17 лютого 2022 року.

Рішенням виконавчого комітету затверджені умови продажу даного об’єкта нерухомості, які розробляла аукціонна комісія, створена при міській раді. Згідно  рішення стартова ціна будівлі, з урахуванням проведеної незалежної оцінки, складає 57562,09 грн., кількість кроків при проведенні  аукціону -57, ціна кроку аукціону складає 575,62 грн.

Запрошуємо всіх жителів територіальної громади, бажаючих стати власником дерев’яної нежитлової будівлі в с. Орликівка, загальною площею 130,51  кв. м., прийняти участь у  проведенні аукціону.

Відділ комунального майна та

соціального захисту міської ради