Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 01.02.2022 08:44

Фото без описуПри Семенівській міській раді з представниками Семенівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та за участі зацікавлених служб та суб’єктів господарювання 31.01.2022 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядались питання забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на територіях, на яких можливе виникнення небезпечних явищ , викликаних повенями та паводками , зокрема  щодо безперебійного водопостачання та водовідведення і недопущення виникнення епідемічних ускладнень серед населення, в тому числі питання профілактики гострих кишкових інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

Також розглядались питання щодо санітарного стану централізованих та децентралізованих об’єктів водопостачання, забезпечення виробничого лабораторного контролю якості питної води суб’єктами господарювання.