Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 січня 2022 року

Дата: 01.02.2022 15:54

Фото без описуНа 1 січня 2022 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 23,6 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 45% більше, ніж рік тому.

Три чверті суми боргу припадає на промислові підприємства, 17% – на підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності. При цьому 74% суми невиплаченої заробітної плати утворено в Чернігівському та 22% – у Ніжинському районах.

Вчасно не отримали заробітну плату 815 працівників,  кожному з яких заборговано в середньому 29 тис.грн.

Головне управління статистики у Чернігівській області