ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

Дата: 08.02.2022 15:56

У зв'язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-ІХ, постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 року затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, у складі якої буде 5 відділень (замість 8 існуючих на сьогодні), а саме: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Отже, з 01 березня поточного року, Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області буде обслуговувати страхувальників та застрахованих осіб з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування  Новгород-Сіверського району у складі територій Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Семенівської міської  та Понорницької селищної територіальних громад.

Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області знаходиться за адресою:

вул. Губернська, буд. 8 (будинок побуту, І поверх),  м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область, телефон (258) 3-16-71. 3-16-87.

Графік робочого часу :

• Початок робочого часу: 8-00 ( понеділок-п’ятниця);
  • Кінець  робочого часу: 17-00 ( понеділок-четвер);
  • Кінець  робочого часу: 15-45 (п’ятниця);
  • Перерва на обід: з 13-00 до 13-45 щоденно;
  • Вихідні – субота, неділя.

Слідкувати за новинами з цих питань можна за посиланням: http://www.fse.gov.ua/fse/control/chnig/uk/index

Новгород-Сіверське відділення

управління виконавчої дирекції