ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ЩО МРІЮТЬ ПРИСВЯТИТИ СВОЄ ЖИТТЯ СЛУЖІННЮ БАТЬКІВЩИНІ, ВІЙСЬКОВІ ВИШІ УКРАЇНИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

Дата: 10.02.2022 14:37

Фото без описуУ другому відділі Новгород-Сіверського РТЦК та СП розпочато відбір кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів у 2022 році - молоді віком від 17 до 30 років, що закінчили загальноосвітні навчальні заклади та є придатними до проходження військової служби.

ЗАПРОШУЄМО ДО ВСТУПУ ДО НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ:

• Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (м. Харків);

• Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного (м. Львів);

• Військова академія (м. Одеса);

• Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса);

• Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій імені « Героїв Крут» (м. Київ);

• Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ);

• Житомирський військовий інститут імені С.Корольова (м. Житомир);

• Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету (м. Харків);

• Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

• Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ);

• Кафедра військової підготовки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (м. Дніпро).

З повним переліком вищіх військових навчальних закладів можно ознайомитися на сайті МОУ.

ДОВІДКОВО:

Навчання є безкоштовним, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні та отримують стипендію. За рахунок держави їм надається проживання в комфортних гуртожитках, триразове харчування, речове майно та медичні послуги, а по закінченню гарантується стовідсоткове працевлаштування.

Для бажаючих здобути сержантське звання навчання триває два з половиною роки, а для майбутніх офіцерів - від чотирьох до п’яти років.

Додаткову інформацію про навчальні заклади, спеціальності, порядок та умови вступу можна отримати у другому відділі Новгород-Сіверського РТЦК та СП за адресою м.Семенівка, вул.Шнвченко,3 або за телефоном 2-12-25