Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до онлайн-наради, щодо заходів з профілактики отруєння бджіл

Дата: 14.02.2022 12:05

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради запрошує всіх бажаючих сільгосптоваровиробників та бджолярів долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

Під час наради обговорюватиметься алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Онлайн-нарада проводитиметься за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точкою в адміністративному приміщенні міської ради на 3-му поверсі. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY

Відбудеться захід 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30.

Для безпосередньої участі у нараді в приміщенні громади необхідно обов’язково зареєструватись за посиланням https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року, або звернутись до відділу розвитку економіки та інвестицій міської радим за телефоном 2-12-04.

Відділ розвитку економіки та інвестицій.