Відзначили 33-тю річницю з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану

Дата: 15.02.2022 16:36

Фото без описуЗакінчилися десятиліття, закінчилася ніким і нікому неоголошена війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому, що її історія написана кров’ю солдат і сльозами матерів, обелісками та піснями , які увірвались в наше життя фронтовим вітром.

Ми маємо знати про страшні події безглуздої Афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які стали учасниками тих воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Бажаємо всім здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься Україна.