В Семенівській громаді відзначили День єднання

Дата: 16.02.2022 10:44

Фото без описуСьогодні в Семенівській громаді відзначили День єднання – свято в Україні, яке з метою посилення консолідації  українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського,  морально-психологічного тиску на суспільну свідомість – Президент України Володимир Зеленський оголосив відзначати 16 лютого.

«День єднання» має консолідувати українців перед лицем загрози проти акту агресії з боку Росії проти України.

Події, що нині відбуваються в нашій державі, не залишають байдужими жодного з нас, викликають тривогу і занепокоєння. Під загрозою опинилася територіальна цілісність,  незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі.

Нема життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Тож в ДЕНЬ ЄДНАННЯ  був піднятий Державний Прапор  та всі учасники заходу разом виконали Державний  Гімн України.