Дата: 17.02.2022 09:17

Фото без описуУ другому відділі Новгород-Сіверського районного ТЦК та СП триває відбір кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів у 2022 році молоді віком від 17 до 30 років, що закінчили загальноосвітні навчальні заклади та є придатними до проходження військової служби.

ЗАПРОШУЄМО до вступу до навчальних закладів:

• Інститут Військово-Морських Сил Національного університету ?Одеська морська академія?.

Детальна інформація на офіційному сайті – ivms.com.ua та на офіційній сторінці facebook.com/onma.navy.

• Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету ?Харківський політехнічний інститут?.

Детальна інформація vitv.kh.ua – сайт інституту.

e-mail – n_ch_fvp@ukr.net  або vitv.ntu.hpi@post.mil.gov.ua

Instagram: v.i.t.v_n.t.u_k.p.i

• Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка та на кафедру військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Електронна пошта: kvp_nubip@ukr.net

• Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. 25 лютого 2022 ргоку з 09.00 планується проведення Дня відкритих дверей.

Якщо немає можливості прибути до Харківського національного університету, то з 9.00 до 14.00 25 лютого 2022 року буде проводитись День відкритих дверей на платформі YOTUBE on-line.

Інформація навчального закладу розміщена на сайті: http://www.hups.mil.gov.ua/.

За більш детальною інформацією звертайтесь до другого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м.Семенівка, вул. Шевченка, 3 або за телефоном 2-12-25