Відбулась онлайн-нарада з профілактики отруєння бджіл

Дата: 18.02.2022 12:21

Фото без опису17 лютого у приміщенні міської ради відбулась онлайн-нарада з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.

До участі долучились пасічники, представники Держпродспоживслужби, сільгосптоваровиробники та органи місцевого самоврядування.

На зустрічі йшлось про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл, заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Як висновок хочеться зазначити, що попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, власників бджолосімей та аграріїв. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

Відділ розвитку економіки та інвестицій