36-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2022 10:47

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася жахлива катастрофа, що змінила долі мільйонів українців. Але смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих, хто зійшовся в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало наших земляків. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Ми безмежно вдячні, вам – ліквідаторам аварії, за врятовані життя, ми ніколи не забудемо тих кого з нами не має поряд, тих хто не вагаючись взяв участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.

Зичу всім учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, їх рідним і близьким доброго здоров'я, миру, удачі, щастя та добробуту.

Міський голова Сергій ДЕДЕНКО