Про заборону навігації

Дата: 15.07.2022 09:50

Фото без описуВідповідно до пункту 1 розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 07 липня 2022 року №264 «Про організацію виконання рішення Ради оборони області» на всіх водних об’єктах Чернігівської області з 05 липня 2022 року забороняється навігація для іноземних суден, водних мотоциклів, засобів розваг на воді, малих суден, моторних суден, спортивних суден, суден-самохідних чи несамохідних плавучих транспортних засобів, розвідки і видобування корисних копалин, буксирування, штовхання або ведення складу інших суден чи плавучих об’єктів, шляхових, гідротехнічних, навігаційно-гідрографічних робіт, відпочинку (прогулянок, туризму, любительського рибальства), для наукових, науково-дослідних, навчальних і культурних цілей, та іншої діяльності на воді у період воєнного стану, за винятком суден, що входять до складу Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, використання для здійснення державного нагляду у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства (Адміністрація судноплавства), для охорони навколишнього природного середовища і водних біоресурсів, суден суб’єктів рибогосподарської діяльності і аквакультури, спеціалізованих служб, що використовуються для перевезення вантажів, пасажирів, багажу і пошти.